En Çok Satanlar

En Çok Satanlar

Cotton Swatch Card – 2022 Yılının Pantone Rengi

Cotton Swatch Card – Pantone Color of the Year 2022Pamuk Renk Örneği Kartı – 2022 Yılının Pantone Rengi Pamuk için kesin renk standardı Stok numarası: 17-3938X Pantone'nin Pamuk Renk Örneği Kartı, giyim, tekstil ve yumuşak evdeki tasarımcılar, renk uzmanları ve ürün geliştiriciler için pamuk renk standardıdır. Şimdi 2022 için Yılın Pantone..

2-3 gün içinde

Fashion, Home + Interiors Cotton Planner

Fashion, Home + Interiors Cotton PlannerModa, Ev + İç Mekan Pamuk Planlayıcısı Rengi elinizin altında tutun, ancak asla yolda bırakmayın Stok numarası: FHIC300A Genel Bakıs: 315 Yeni Renk eklendi! Cotton Planner, tasarımcıların ve kurum içi renk uzmanlarının renkleri görselleştirmesi ve belirtmesi için ofisinizde kullanabilece..

PANTONE Color Bridge Guide Set | Coated & Uncoated

Pantone Color Bridge Guide Set | Coated & UncoatedPantone Renk Köprüsü Kılavuz Seti | Kaplamalı ve Kaplamasız Pantone'u CMYK, HTML ve RGB Eşdeğerlerine Dönüştürmek İçin En İyi Kılavuz SKU No: GP6102B Pantone Renk Köprüsü Kılavuz Seti ile bir Pantone Spot rengini proses renk eşdeğerine dönüştürmenin gerçek sonuçlarını görün. Kompakt fan ..

PANTONE Essentials Guide Set

PANTONE ESSENTİALS GUİDE SET GPG301AGrafik ve baskı için kullanışlı ve kapsamlı  renkler294 yeni  renk eklendi! Essentials Guide Set   size kompakt bir taşıma çantası içerisinde altı  temel Pantone Grafik Kartelası sunar. Tasarımcılar ve tasarım öğrencileri olarak her iki grup için de rengin ilhamından iletişimi,d..

PANTONE FHI COLOR GUİDE FHIP110A

PANTONE FHI COLOR GUİDE FHIP110A315 Yeni Renk eklendi! ! 2.625 piyasa odaklı, trendle ilgili Fashion, Home+ Interiors (FHI) renkleri iki taşınabilir yelpaze şeklindedir. Tekstil Kağıdı - Yeşil (TPG) Renkleri Tekstil Cotton Sistemimiz (TCX) ile eşleşerek tasarım sürecinde çok yönlülük sağlar. TPG Renkleri, kaplanmış bir stok kağı..

Pantone Formula Guide Supplement | Coated & Coated

Temel renk kılavuzunuzu yeni renklerle güncelleyin Mevcut Pantone® Formül Kılavuzu renk eşleştirme aracınızı 224 yepyeni, pazar odaklı Pantone Renkleri ile daha da zenginleştirin. Pantone Formül Kılavuzu Eki'ndeki dinamik yeni renkler, zaten çok çeşitli olan Pantone Formül Kılavuzu'nun önceki sürümlerindeki boşlukları doldurmak için gelişt..

Pantone Formula Guide | Coated & Uncoated

Grafik ve Baskıda Renk İletimi İçin Üstün Renk Eşleştirme Aracı Pantone Formül Kılavuzu'nun yeni baskısı ile renkleri paylaşın, karşılaştırın, iletişim kurun ve eşleştirin. Bu çok yönlü, uçtan uca renk eşleştirme aracı, Pantone Graphics System'de kaplanmış ve kaplanmamış kağıt stoklarında pazar odaklı 2.390 spot rengin tamamını görüntüler...

PANTONE Portable Guide Studio

Portable Guide StudioPortatif Kılavuz Stüdyosu Grafik ve Baskı için Kapsamlı ve Kullanışlı Taşınabilir Kılavuz Stüdyosu Stok numarası: GPG304B Tek bir şık, taşınabilir taşıma çantasında sekiz Pantone® Grafik Kılavuzuna erişin. Şimdi kapsamlı bir Taşınabilir Kılavuz Stüdyo çantasında derlenen Pantone® Formül Kılavuzu, Renk Köprüsü Kılavuz S..

PANTONE Solid Color Set

PANTONE SOLİD COLOR SET GP1608AGrafik iş akışınızın tüm aşamaları için Pantone Renk Araçları294 yeni  renk eklendi!  Solid Color Set  2161 Pantone Spot Renkleri grafik ve baskı iş akışının her aşamasında faydalı. Formula Guide tasarımcılara ilham ve seçim olanağı veren portatif bir referans iken, Solid Chip Book palet oluşt..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)