Grafik

Grafik

Pantone grafik ürünleri kataloğu

CAPSURE™ WITH FORMULA GUIDE

CAPSURE™ with Formula Guide FORMÜL KILAVUZLU CAPSURE™ Elde Taşınabilir Renk Ölçümü ile Küresel Renk Referansını Paketler Stok numarası: GP1609B Tek bir kompakt renk ölçüm cihazında Graphics & Fashion ve Home + Interiors renk kitaplıklarının gamına ve ayrıca bu dinamik paketteki 2.390 Pantone® Spot rengine sahip olun. Herhangi bir yüzey..

Color Bridge Guide Coated

Color Bridge Guide CoatedRenk Köprüsü Kılavuz Kaplamalı Pantone® Renklerini CMYK, HTML ve RGB'ye çevirin Stok numarası: GG6103B Pantone Color Bridge Guide Coated ile Pantone Spot renklerini eşdeğer proses renklerine dönüştürmenin gerçek sonuçlarını görün. El tipi bir fan destesi, 224 yeni Pantone Eşleştirme Sistemi (PMS) rengi de dahil olm..

Color Bridge Guide Uncoated

Color Bridge Guide UncoatedRenk Köprüsü Kılavuzu Kaplamasız Pantone® Renklerini CMYK, HTML ve RGB'ye çevirin Ürün numarası: GG6104B Bir Pantone Spot rengini proses renk eşdeğerine dönüştürmenin en doğru sonuçlarını görmek için Kaplamasız Pantone Renk Köprüsü Kılavuzu'nu kullanın. Bu kompakt fan destesi, 2.359 Pantone Spot Renklerinin hep..

Metallic Chips Book

Pantone Grafik Sistemi, 54 yeni trend ve pazarla ilgili renk ve ayrıca yeni bir Rose Gold baz mürekkebi dahil olmak üzere baskı ve paketleme için 655 Metalik renkten oluşan eksiksiz bir koleksiyon sunar. Pantone Metallics, lüks ve dinamik sonuçlar için kullanımı, belirtilmesi ve büyütülmesi kolay ekonomik renk seçenekleri sunar. Kaplama s..

PANTONE CMYK Guide | Coated & Uncoated

PANTONE CMYK GUİDE | COATED & UNCOATED GP5101APantone CMYK Kataloğu 2868 CMYK proses rengini ve onalara karşılık geşen değerleri gösterir.Bu renkler Pantone Grafik Sistemi’ne özgüdür ve Pantone spot renkleri ile eşleştirilemez.Kuşe ve kaplamasız kağıda basılmış iki adet el tipi kartelaRenklerin tutarlı bir şekilde üretilebilmesi için ..

PANTONE Coated Combo

PANTONE COATED COMBO  GP6205BKaplamalı Kombo - Formül Kılavuzu ve Renk Köprüsü | Kaplanmış Renkleri eşleştirmek, karşılaştırmak, iletmek ve paylaşmak için en iyi kılavuzlara sahip olun. Artık maliyet tasarrufu sağlayan bir paket halinde sunulan Pantone® Kaplamalı Kombinasyon, hareket halindeyken kullanışlı, kapsamlı bir renk referansı iç..

PANTONE Color Bridge Guide Set | Coated & Uncoated

Pantone Color Bridge Guide Set | Coated & UncoatedPantone Renk Köprüsü Kılavuz Seti | Kaplamalı ve Kaplamasız Pantone'u CMYK, HTML ve RGB Eşdeğerlerine Dönüştürmek İçin En İyi Kılavuz SKU No: GP6102B Pantone Renk Köprüsü Kılavuz Seti ile bir Pantone Spot rengini proses renk eşdeğerine dönüştürmenin gerçek sonuçlarını görün. Kompakt fan ..

PANTONE Essentials Guide Set

PANTONE ESSENTİALS GUİDE SET GPG301BGrafik ve baskı için kullanışlı ve kapsamlı  renkler294 yeni  renk eklendi! Essentials Guide Set   size kompakt bir taşıma çantası içerisinde altı  temel Pantone Grafik Kartelası sunar. Tasarımcılar ve tasarım öğrencileri olarak her iki grup için de rengin ilhamından iletişimi,d..

Pantone Formula Guide Supplement | Coated & Coated

Temel renk kılavuzunuzu yeni renklerle güncelleyin Mevcut Pantone® Formül Kılavuzu renk eşleştirme aracınızı 224 yepyeni, pazar odaklı Pantone Renkleri ile daha da zenginleştirin. Pantone Formül Kılavuzu Eki'ndeki dinamik yeni renkler, zaten çok çeşitli olan Pantone Formül Kılavuzu'nun önceki sürümlerindeki boşlukları doldurmak için gelişt..

Pantone Formula Guide | Coated & Uncoated

Grafik ve Baskıda Renk İletimi İçin Üstün Renk Eşleştirme Aracı Pantone Formül Kılavuzu'nun yeni baskısı ile renkleri paylaşın, karşılaştırın, iletişim kurun ve eşleştirin. Bu çok yönlü, uçtan uca renk eşleştirme aracı, Pantone Graphics System'de kaplanmış ve kaplanmamış kağıt stoklarında pazar odaklı 2.390 spot rengin tamamını görüntüler...

PANTONE Metallics Guide

PANTONE METALLİCS GUİDE GG1507BPANTONE GRAFİK SİSTEMİ, BASKI VE AMBALAJ SEKTÖRÜ İÇİN, 54 YENİ-SEKTÖR İLGİLİ RENK VE YENİ ROSE GOLD ANA RENGİNİ İÇEREN 655 METALİK RENKTEN OLUŞAN TAM BİR METALİK KOLEKSİYON SUNUYOR.  PANTONE METALLİCS KARTELASI, LÜKS VE DİNAMİK SONUÇLAR İÇİN KULLANIMI,TANIMLANMASI VE GÜÇLENDİRMESİ KOLAY RENK OPSİYONLARI SUNA..

Pantone Pastel & Neons Chips Coated & Uncoated

154 sakinleştirici Pastel renk tasarımlarınıza yumuşaklık ve 56 sıcal Neon renk canlılık kazandırır.Başlangıç karışım oranlarını ve ışık kaynağı doğrulama indikatörü içerir.Klasör modeli bir renkten altı adet kopartmalı sayfalardan oluşur.C ve U versiyonları bir klasörde toplanmıştır.PASTELS&NEONS Coated Guide GG1504..

PANTONE Pastels & Neons Guide | Coated & Uncoated

PANTONE PASTELS & NEONS GUİDE | COATED & UNCOATED GG1504ADaha fazla renk, göze çarpan tasarımlar için size daha çok seçenek  sunarPantone Pastel&Neon Kartela ile 200’den  fazla pastel ve neon renk ile geleneksel spot renk paletinizi genişletin .Yatıştırıcı tonlar veya parlak renkler istendiğinde, ambalaj logoları ve marka..

PANTONE Portable Guide Studio

Portable Guide StudioPortatif Kılavuz Stüdyosu Grafik ve Baskı için Kapsamlı ve Kullanışlı Taşınabilir Kılavuz Stüdyosu Stok numarası: GPG304B Tek bir şık, taşınabilir taşıma çantasında sekiz Pantone® Grafik Kılavuzuna erişin. Şimdi kapsamlı bir Taşınabilir Kılavuz Stüdyo çantasında derlenen Pantone® Formül Kılavuzu, Renk Köprüsü Kılavuz S..

PANTONE Solid Chips | Coated & Uncoated

PANTONE SOLİD CHİPS | COATED & UNCOATED GP1606bGrafik ve baskı için çok yönlü paylaşılabilir renk294 yeni  renk eklendi!  Pantone Solid Chips Kartelası, herhangibir Pantone Spot rengin koparılıp paylaşılabilir olması sebebiyle kolaylık sağlayan bir üründür.Tasarımcılar ve karar veren departmanlar bu koparılabilir formdaki re..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)