Grafik

Grafik

Pantone grafik ürünleri kataloğu

PANTONE CMYK Guide | Coated & Uncoated

PANTONE CMYK GUİDE | COATED & UNCOATED GP5101APantone CMYK Kataloğu 2868 CMYK proses rengini ve onalara karşılık geşen değerleri gösterir.Bu renkler Pantone Grafik Sistemi’ne özgüdür ve Pantone spot renkleri ile eşleştirilemez.Kuşe ve kaplamasız kağıda basılmış iki adet el tipi kartelaRenklerin tutarlı bir şekilde üretilebilmesi için ..

PANTONE Coated Combo

PANTONE COATED COMBO  GP6205AEN YAYGIN KULLANILAN  KUŞE KAĞIT KARTELALARIMIZDAN İKİSİ 294 yeni  renk eklendi!  Coated Combo, Pantone Spot Renklerimizi sunan Formula Guide ve Pantone Spot Renklerin CMYK ile erişilebilirliğini gösteren Color Bridge kartelasını bir pakette birleştirerek tasarruf sağlar. Grafik ve dij..

PANTONE Color Bridge Guide Set Coated & Uncoated

PANTONE COLOR BRİDGE GUİDE SET COATED & UNCOATED GP6102APantone Renklerinin    CMYK, HTML ve  RGB  tercümesi294 yeni  renk eklendi! Color Bridge Kartelası, Pantone Spot Renklerinin CMYK renkleri ile en iyi ulaşılabilecek rengini göstererek renk yönetim sistemi platformalarında güven sağlar.  Grafik v..

Pantone Color Bridge® Uncoated

SKU: GG6104A294 yeni trend rengi eklendi!Renk Köprüsü Kılavuzu, platformlar arasında güvenli renk yönetimi için Pantone Spot renklerinin CMYK'da kaplanmamış stokta nasıl çoğaltılabileceğini gösterir. Grafik ve baskı tasarımcıları, proses baskısı gerektiğinde Pantone Spot renklerini en yakın endüstri standardı CMYK eşdeğeri ile yan yana görsell..

PANTONE Essentials Guide Set

PANTONE ESSENTİALS GUİDE SET GPG301AGrafik ve baskı için kullanışlı ve kapsamlı  renkler294 yeni  renk eklendi! Essentials Guide Set   size kompakt bir taşıma çantası içerisinde altı  temel Pantone Grafik Kartelası sunar. Tasarımcılar ve tasarım öğrencileri olarak her iki grup için de rengin ilhamından iletişimi,d..

PANTONE Formula Guide Coated & Uncoated GP1601A

PANTONE FORMULA GUİDE COATED & UNCOATED GP1601AGrafik ve baskı için renkleri görselleştirim ve iletişimi   294 yeni  renk eklendi! Böylelikle Pantone Grafik ve Pantone FHI(Tekstil ve Ev Dekorasyonu) Sistemleri arasında daha fazla eşleşme sağlandı.Baskı ve dijital tasarımda ilham,tanımlama ve hassasiyet için global ..

PANTONE Metallics Guide

PANTONE METALLİCS GUİDE GG1507APANTONE GRAFİK SİSTEMİ, BASKI VE AMBALAJ SEKTÖRÜ İÇİN, 54 YENİ-SEKTÖR İLGİLİ RENK VE YENİ ROSE GOLD ANA RENGİNİ İÇEREN 655 METALİK RENKTEN OLUŞAN TAM BİR METALİK KOLEKSİYON SUNUYOR.  PANTONE METALLİCS KARTELASI, LÜKS VE DİNAMİK SONUÇLAR İÇİN KULLANIMI,TANIMLANMASI VE GÜÇLENDİRMESİ KOLAY RENK OPSİYONLARI SUNA..

Pantone Pastel & Neons Chips Coated & Uncoated

154 sakinleştirici Pastel renk tasarımlarınıza yumuşaklık ve 56 sıcal Neon renk canlılık kazandırır.Başlangıç karışım oranlarını ve ışık kaynağı doğrulama indikatörü içerir.Klasör modeli bir renkten altı adet kopartmalı sayfalardan oluşur.C ve U versiyonları bir klasörde toplanmıştır.PASTELS&NEONS Coated Guide GG1504..

PANTONE Pastels & Neons Guide | Coated & Uncoated

PANTONE PASTELS & NEONS GUİDE | COATED & UNCOATED GG1504ADaha fazla renk, göze çarpan tasarımlar için size daha çok seçenek  sunarPantone Pastel&Neon Kartela ile 200’den  fazla pastel ve neon renk ile geleneksel spot renk paletinizi genişletin .Yatıştırıcı tonlar veya parlak renkler istendiğinde, ambalaj logoları ve marka..

PANTONE Portable Guide Studio

294 yeni renkBu koleksiyon size sekiz temel Pantone Graphics kılavuzunu tek bir kompakt taşıma çantasında getiriyor. Portable Guide Studio, grafik, baskı ve dijital tasarımcıların seyahat ederken veya hareket halindeyken bile Pantone'un Renk araçlarına erişmesini kolaylaştırır. İlham, logolar ve marka bilinci oluşturma, pazarlama materyal..

PANTONE Solid Chips | Coated & Uncoated

PANTONE SOLİD CHİPS | COATED & UNCOATED GP1606AGrafik ve baskı için çok yönlü paylaşılabilir renk294 yeni  renk eklendi!  Pantone Solid Chips Kartelası, herhangibir Pantone Spot rengin koparılıp paylaşılabilir olması sebebiyle kolaylık sağlayan bir üründür.Tasarımcılar ve karar veren departmanlar bu koparılabilir formdaki re..

PANTONE Solid Color Set

PANTONE SOLİD COLOR SET GP1608AGrafik iş akışınızın tüm aşamaları için Pantone Renk Araçları294 yeni  renk eklendi!  Solid Color Set  2161 Pantone Spot Renkleri grafik ve baskı iş akışının her aşamasında faydalı. Formula Guide tasarımcılara ilham ve seçim olanağı veren portatif bir referans iken, Solid Chip Book palet oluşt..

PANTONE Solid Guide Set

PANTONE SOLİD GUİDE SET GP1605AGRAFİK VE BASKI İÇİN PANTONE SPOT RENKLERİN TÜM GAMUTUNU  ALIN294 yeni  renk eklendi! Dört adet kartelamızın tamamı ile 3026 adet Pantone Matching System Renklerine erişim. Access 3,026 Pantone Matching System® Colors with all four of our solid color guides.Bu ekonomik set, Formula Guide (Coated &a..

PANTONEColor Bridge Guide | Coated

PANTONECOLOR BRİDGE GUİDE | COATED GG6103APantone Renklerinin    CMYK, HTML ve  RGB  tercümesi294 yeni  renk eklendi! Color Bridge Kartelası, Pantone Spot Renklerinin CMYK renkleri ile en iyi ulaşılabilecek rengini göstererek renk yönetim sistemi platformalarında güven sağlar.  Grafik ve baskı tasarımcıl..

Reference Library Guides and Chip BooksIncludes Paper Chip Savers

REFERANS KÜTÜPHANESİGRAFİKLER VE BASKI İÇİN KAPSAMLI RENK KAYNAĞISKU: GPC305A294 yeni trend rengi eklendi!Referans Kütüphanesi, Pantone'un Grafik kılavuzlarını ve yonga kitaplarını tek bir kullanışlı, masaüstü ekranda bir araya getirir. Bu kapsamlı koleksiyon, renk keşfi ve karşılaştırmasından şartname ve kalite kontrolüne kadar sürecin her aş..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)