Tekstil

Tekstil

Tekstil pantone ürünleri katalog güncel

BÜYÜK KAĞIT RENK ÖRNEĞİ (TPG SAYFASI) - 2022 YILININ PANTONE RENGİ

BÜYÜK KAĞIT RENK ÖRNEĞİ (TPG SAYFASI) - 2022 YILININ PANTONE RENGİ MODA, EV + İÇ MEKANLAR (FHI) UYGULAMALARI İÇİN GENİŞ FORMATLI RENKBüyük ölçekli levhalar, ürün tasarımcılarının ve marka sahiplerinin, cesur varlığı kişisel yaratıcılığı ve yaratıcılığı teşvik eden sıcak ve samimi bir mavi renk olan PANTONE 17-3938 Very Peri'de ürünleri sarmalarına ..

Capsure

Capsure Portatif Renk Eşleştirme Cihazı ile Herhangibir Yüzey, Malzeme veya Tekstil Üzerinde  Güvenli, Anında Renk Eşleştirin!Capsure ile size ilham veren renkleri tanımlayın ve en yakın Pantone Rengini yakalayın.     100 renge kadar eşleştirilmiş rengi hafızaya alır.     Bir desen üzerindeki dört domina..

Capsure Bluetooth

Capsure Portatif Renk Eşleştirme Cihazı ile Herhangibir Yüzey, Malzeme veya Tekstil Üzerinde  Güvenli, Anında Renk Eşleştirin!Capsure ile size ilham veren renkleri tanımlayın ve en yakın Pantone Rengini yakalayın.     100 renge kadar eşleştirilmiş rengi hafızaya alır.     Bir desen üzerindeki dört domina..

Color Specifier Replacement Pages

COLOR SPECİFİER REPLACEMENT PAGESKopartmalı sayfalardan oluşan klasör modeldeki her bir sayfayı tek başına satın alabilirsiniz.Her renk için altı kopartma mevcuttur...

COTTON SWATCH CARD – 2022 YILININ PANTONE RENGİ

COTTON SWATCH CARD – 2022 YILININ PANTONE RENGİPAMUK İÇİN KESİN RENK STANDARDIPantone'un Pamuklu Renk Kartı, giyim, tekstil ve yumuşak evdeki tasarımcılar, renk uzmanları ve ürün geliştiriciler için pamuk rengi standardıdır. Şimdi 2022 Pantone Yılın Rengi, PANTONE 17-3938 Very Peri'de mevcut, mavinin sadakatini ve sabitliğini kırmızının enerji..

FHI Cotton Chip Set

PANTONE FHI COTTON CHİP SET FHIC400A315 Yeni Renk eklendi! Cotton Chip Set, tasarımcıların ilham ettikleri koleksiyonları hazırlaması ve kurum içi renk uzmanlarının renk paletleri oluşturması için 2.625 adet Pantone Fashion, Home + Interiors (FHI) rengi içeren, çıkarılabilir renk çiplerinden oluşan Pantone kataloğudur.• Paz..

FHI Cotton Planner

PANTONE FHI COTTON PLANNER FHIC300AGenel Bakıs: 315 Yeni Renk eklendi! Cotton Planner, tasarımcıların ve kurum içi renk uzmanlarının renkleri görselleştirmesi ve belirtmesi için ofisinizde kullanabileceğiniz , 2.625 adet Pantone Fashion, Home + Interiors (FHI) rengi içeren Pantone kataloğudur.• Pantone’nin en çok ..

Ön Sipariş

FHI Cotton Swatch Library

PANTONE FHI COTTON SWATCH LİBRARY FHIC100A315 Yeni Renk eklendi! Cotton Swatch Library, pamuklu kumaş üzerinde en büyük boyutta çıkarılabilir tipte renk örneklerini sunar. Yeni revize edilen formatı, tasarımcılar ile birlikte geliştirilmiştir. Yeni düzeni ile aynı anda 70 rengi görebilmenizi sağlar. Tüm renk örneklerinin bu..

MODA, EV + İÇ MEKANLAR RENK BELİRLEYİCİ DEĞİŞTİRME SAYFASI - 2022 YILININ PANTONE RENGİ

MODA, EV + İÇ MEKANLAR RENK BELİRLEYİCİ DEĞİŞTİRME SAYFASI - 2022 YILININ PANTONE RENGİPANTONE FHI RENK BELİRLEYİCİ KİTAPLARINDA KULLANIM İÇİN BİÇİMLENDİRİLMİŞTİRModa, Ev + İç Mekanlar (FHI) Renk Belirleyicinizi 2022 için yeni Pantone Yılın Rengi'nin tam sayfasıyla güncel tutun. PANTONE® 17-3938 Çok Peri, canlı mor-kırmızı alt tonlu dinamik bir den..

Stokta yok

Nylon Brights Set

3.2cm*10cm boyutlarında, tek bir halka üzerinde sıralanan 21 parlak renk tonu.10cm*10cm boyutlarında tekli SwatchCard versiyonu mevcuttur...

Nylon Brights Swatch Card

10cm*10 cm boyutlarında,iki katlı, 21 renk tonu için.Görsel ve cihaz ile renk karşılaştırması için...

PANTONE COLOR MATCH CARD

PANTONE RENK EŞLEŞTİRME KARTIPantone Color Match Card, renkli nesneleri, malzemeleri ve yüzeyleri ölçmek ve bir Pantone Color ile eşleştirmek için telefonunuzun kamerasıyla birlikte çalışır. Bir kredi kartının boyutu ve taşınabilirliği ile bu benzersiz çözüm, ilham verici bir rengi Pantone ile eşleştirmeyi, daha pahalı renkli okuma cihazlarına..

PANTONE FHI COLOR GUİDE FHIP110A

PANTONE FHI COLOR GUİDE FHIP110A315 Yeni Renk eklendi! ! 2.625 piyasa odaklı, trendle ilgili Fashion, Home+ Interiors (FHI) renkleri iki taşınabilir yelpaze şeklindedir. Tekstil Kağıdı - Yeşil (TPG) Renkleri Tekstil Cotton Sistemimiz (TCX) ile eşleşerek tasarım sürecinde çok yönlülük sağlar. TPG Renkleri, kaplanmış bir stok kağı..

PANTONE FHI Color Specifier

PANTONE FHI COLOR SPECİFİER FHIP210AGenel Bakış:315Yeni Renk Eklendi!TheFashion,Home+Interiors(FHI)ColorSpecifier çıkarılabilir sayfaları ile birlikte 2,625 rengi içeren bir klasördür.• Pantone Fashion, Home + Interior 2,625 rengin çıkarılabilir sayfalar halinde ki TPG klasörüdür. Tasarımcıların hem gittikleri yerde hem de ofiste müş..

PANTONE FHI Color Specifier & Color Guide Set

FHI COLOR SPECİFİER & COLOR GUİDE SET FHIP230A315 Yeni Renk eklendi! Bu kullanışlı paket, sert ve yumuşak ürünler için taşınabilir bir set olup renklerden aldığınız ilhamı paylaşmak için sayfalar halinde bir klasördür. Tasarımcıların hem bulundukları yerde ya da gittikleri her yerde, ofiste, müşteriler ve tedarikçilerle renk iletişim kurma..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)