Pantone Xrite

BÜYÜK KAĞIT RENK ÖRNEĞİ (TPG SAYFASI) - 2022 YILININ PANTONE RENGİ

BÜYÜK KAĞIT RENK ÖRNEĞİ (TPG SAYFASI) - 2022 YILININ PANTONE RENGİ MODA, EV + İÇ MEKANLAR (FHI) UYGULAMALARI İÇİN GENİŞ FORMATLI RENKBüyük ölçekli levhalar, ürün tasarımcılarının ve marka sahiplerinin, cesur varlığı kişisel yaratıcılığı ve yaratıcılığı teşvik eden sıcak ve samimi bir mavi renk olan PANTONE 17-3938 Very Peri'de ürünleri sarmalarına ..

Capsure Bluetooth

Capsure Portatif Renk Eşleştirme Cihazı ile Herhangibir Yüzey, Malzeme veya Tekstil Üzerinde  Güvenli, Anında Renk Eşleştirin!Capsure ile size ilham veren renkleri tanımlayın ve en yakın Pantone Rengini yakalayın.     100 renge kadar eşleştirilmiş rengi hafızaya alır.     Bir desen üzerindeki dört domina..

CAPSURE™ WITH FORMULA GUIDE

CAPSURE™ with Formula Guide FORMÜL KILAVUZLU CAPSURE™ Elde Taşınabilir Renk Ölçümü ile Küresel Renk Referansını Paketler Stok numarası: GP1609B Tek bir kompakt renk ölçüm cihazında Graphics & Fashion ve Home + Interiors renk kitaplıklarının gamına ve ayrıca bu dinamik paketteki 2.390 Pantone® Spot rengine sahip olun. Herhangi bir yüzey..

Color Bridge Guide Coated

Color Bridge Guide CoatedRenk Köprüsü Kılavuz Kaplamalı Pantone® Renklerini CMYK, HTML ve RGB'ye çevirin Stok numarası: GG6103B Pantone Color Bridge Guide Coated ile Pantone Spot renklerini eşdeğer proses renklerine dönüştürmenin gerçek sonuçlarını görün. El tipi bir fan destesi, 224 yeni Pantone Eşleştirme Sistemi (PMS) rengi de dahil olm..

Color Bridge Guide Uncoated

Color Bridge Guide UncoatedRenk Köprüsü Kılavuzu Kaplamasız Pantone® Renklerini CMYK, HTML ve RGB'ye çevirin Ürün numarası: GG6104B Bir Pantone Spot rengini proses renk eşdeğerine dönüştürmenin en doğru sonuçlarını görmek için Kaplamasız Pantone Renk Köprüsü Kılavuzu'nu kullanın. Bu kompakt fan destesi, 2.359 Pantone Spot Renklerinin hep..

Color Guide And Specifier Set

2100 renkten oluşan , kağıt formatında /klasör ve yelpaze  olmak üzere  ikili set.Tekstil aksesuarları,mobilya,boya,kozmetik ve diğer kumaş olmayan sektörler için idealdir...

Cotton Swatch Card – 2022 Yılının Pantone Rengi

Cotton Swatch Card – Pantone Color of the Year 2022Pamuk Renk Örneği Kartı – 2022 Yılının Pantone Rengi Pamuk için kesin renk standardı Stok numarası: 17-3938X Pantone'nin Pamuk Renk Örneği Kartı, giyim, tekstil ve yumuşak evdeki tasarımcılar, renk uzmanları ve ürün geliştiriciler için pamuk renk standardıdır. Şimdi 2022 için Yılın Pantone..

2-3 gün içinde

Fashion, Home + Interiors Cotton Planner

Fashion, Home + Interiors Cotton PlannerModa, Ev + İç Mekan Pamuk Planlayıcısı Rengi elinizin altında tutun, ancak asla yolda bırakmayın Stok numarası: FHIC300BGenel Bakıs: 315 Yeni Renk eklendi! Cotton Planner, tasarımcıların ve kurum içi renk uzmanlarının renkleri görselleştirmesi ve belirtmesi için ofisinizde kullanabileceğ..

Fashion, Home + Interiors Paper Traveler: Moda, Ev İç Mekan Kağıt Gezgini

Fashion, Home + Interiors Paper TravelerModa, Ev + İç Mekan Kağıt Gezgini Kaplamalı yüzeyler için taşınabilir Pantone Renkleri, yaratıcılığınızın sizi götürdüğü her yere getirin! SKU No: FHIP610A Pantone Fashion, Home + Interiors Paper Traveler, ofis veya seyahat için uygun, taşınabilir bir araçtır. Renk ailesine göre düzenlenmiş 2.625 Panto..

FHI Cotton Swatch Library

PANTONE FHI COTTON SWATCH LİBRARY FHIC100B315 Yeni Renk eklendi! Cotton Swatch Library, pamuklu kumaş üzerinde en büyük boyutta çıkarılabilir tipte renk örneklerini sunar. Yeni revize edilen formatı, tasarımcılar ile birlikte geliştirilmiştir. Yeni düzeni ile aynı anda 70 rengi görebilmenizi sağlar. Tüm renk örneklerinin bu..

Large Paper Swatch (TPG Sheets)

Large Paper Swatch (TPG Sheets)Büyük Kağıt Örneği (TPG Sayfaları) Moda, Ev + İç Mekan (FHI) uygulamaları için geniş formatlı renkler Sku #:TPG-SHEETSGerçekçi renk temsili ve doğrulaması için ürünlerinizi 2.625 Moda, Ev + İç Mekan (FHI) Renklerinin tamamında sarmak için bu büyük ölçekli sayfaları kullanın. Ürün tasarımcıları ve marka sahiple..

Metallic Chips Book

Pantone Grafik Sistemi, 54 yeni trend ve pazarla ilgili renk ve ayrıca yeni bir Rose Gold baz mürekkebi dahil olmak üzere baskı ve paketleme için 655 Metalik renkten oluşan eksiksiz bir koleksiyon sunar. Pantone Metallics, lüks ve dinamik sonuçlar için kullanımı, belirtilmesi ve büyütülmesi kolay ekonomik renk seçenekleri sunar. Kaplama s..

MODA, EV + İÇ MEKANLAR RENK BELİRLEYİCİ DEĞİŞTİRME SAYFASI - 2022 YILININ PANTONE RENGİ

MODA, EV + İÇ MEKANLAR RENK BELİRLEYİCİ DEĞİŞTİRME SAYFASI - 2022 YILININ PANTONE RENGİPANTONE FHI RENK BELİRLEYİCİ KİTAPLARINDA KULLANIM İÇİN BİÇİMLENDİRİLMİŞTİRModa, Ev + İç Mekanlar (FHI) Renk Belirleyicinizi 2022 için yeni Pantone Yılın Rengi'nin tam sayfasıyla güncel tutun. PANTONE® 17-3938 Çok Peri, canlı mor-kırmızı alt tonlu dinamik bir den..

Stokta yok

Nylon Brights Set

3.2cm*10cm boyutlarında, tek bir halka üzerinde sıralanan 21 parlak renk tonu.10cm*10cm boyutlarında tekli SwatchCard versiyonu mevcuttur...

Nylon Brights Swatch Card, Naylon Parlak Renk Örneği Kartı

Nylon Brights Swatch CardNaylon Parlak Renk Örneği Kartı Parlak, cesur renklerinizi güvenle belirleyin Stok numarası: SWCDTN Pantone'nin Naylon Parlak Renk Örneği Kartı, tasarımcılar, renk uzmanları ve ürün geliştiriciler için naylon renk standardıdır. Bu parlak ve flüoresan renkler, mayo, dış giyim, aktif giyim ve güvenlik endüstrilerinde..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 44 (3 Sayfa)